εγγραφές

Εκτύπωση
Για τις εγγραφές, μπορείτε να επικοινωνήσετε τηλεφωνικά με τους προπονητές του Ατρόμητου και φυσικά να έρθετε από κοντά να δείτε τις εγκαταστάσεις και τη δουλειά μας στο γήπεδο 5χ5 της Δεξαμενής ή στο διαδημοτικό γήπεδο Μεταμόρφωσης, τις ώρες της προπόνησης. 

6936692335 κ. Αντωνίου
6948504690 κ. Αναστασόπουλος
6981640700 κ. Αντζελα Σιούτα

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ  ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ 2018-2019.

 

         ΔΕΥΤΕΡΑ:                                                                                             ΤΡΙΤΗ:

-15.30-17.00:Κ-18 ΕΦΗΒΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜ)                               -16.00-17.15:K-18 ΕΦΗΒΙΚΟ(5Χ5)
-16.15-17.30:K-16 ΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜ)                                 -17.30-18.30:K-8 YOUTH TEAM(5X5)
-17.00-18.00:Κ-8 FIRST TEAM(5X5)                                    -18.30-19.30:K-12 SPORTS TEAM(5X5)
-18.00-19.00:K-10 SPORTS TEAM(5X5)                              -19.30-20.30:K-12 ELITE TEAM(5X5)
-18.00-19.00:K-10YOUTHTEAM(ΔΙΑΔΗΜ)                          -20.30-21.45:K-14 SPORTS TEAM(5X5)
-19.00-20.00:Κ-10 ΕΛΙΤΕ ΤΕΑΜ(5X5)       
-19.30-20.30:Κ-12 ΥΟUTH TEAM(6Χ6)                       
-20.30-22.00:ANΔΡΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜ)

                                                                    

                                                              ΤΕΤΑΡΤΗ:

                                                  -15.30-17.00: ΕΦΗΒΙΚΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ)
                                                  -17.00-18.00:K-8 NEW TALENTS(5Χ5)
                                                  -18.00-19.00:K-12 SPORTS TEAM KAI K-10 ELITE TEAM (ΔΙΑΔΗΜ)
                                                  -18.00-19.00:K-8 FIRST TEAM(5X5)
                                                  -19.00-20.00:K-10 SPORTS TEAM(5X5)
                                                  -19.00-20.00:K-10 YOUTH TEAM(6X6)
                                                  -20.00-21.00:K-12 YOUTH TEAM(6Χ6)
                                                  -20.30-21.30:K-12 ELITE TEAM-K-14 SPORTS TEAM (ΔΙΑΔΗΜ)
                                                  -20.30-22.00:ANΔΡΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜ)

              ΠΕΜΠΤΗ:                                                                      ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ:

-17.00-18.00:ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2(5X5)                    -15.30-17.00:ΕΦΗΒΙΚΟ-ΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ)     
-18.00-19.00:JUNIOR 2(5X5)                           -17.00-18.00:ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1(5Χ5)
-19.00-20.00:PRO-JUNIOR 1 (5X5)                 -18.00-19.00:PRO-JUNIOR 2 (5Χ5)
-20.00-21.00:ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Τ/Φ (5Χ5)           -19.10-20.10:PRO-JUNIOR 1(5X5)
                                                                          -20.30-21.30:JUNIOR 1-ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 1
                                                                           ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ 2(ΔΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ)   

              ΣΑΒΒΑΤΟ :
 -9.30-10.30:Κ-12 SPORTS TEAM(5X5)
 -10.30-11.30:K-12 YOUTH TEAM(5X5)
 -11.30-12.30:K-8 NEW TALENTS(5Χ5)  
 -12.30-13.30:ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ(5Χ5)                                                  


*ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ Τ/Φ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΣΕΖΟΝ


ΟΙ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΧΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΩΣ ΕΞΗΣ:

-ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2012-2013-2014)
-PRO-JUNIOR (2010-2011)
-JUNIOR (2008-2009)
-ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ (2006-2007)
-ΠΑΙΔΕΣ (2004,2005)
-ΕΦΗΒΟΙ (2003-2002-2001)